o WOODSTONE

WOODSTONE Apartmány pod Štrbským Plesom sú vaším zrealizovaným snom o luxusnom bývaní v prírode. Predstavujeme vám priestor, ktorý od prvého projektového nákresu až po sfinalizovanie stavby zohľadňuje vysoké nároky na dizajn, komfort rezidentov aj súčasné technologické trendy vychádzajúce z princípov trvalej udržateľnosti.

o WOODSTONE
Apartmán Prvosienka
Apartmán
Prvosienka

Štvorpodlažné rezidenčné objekty svojím vyhotovením maximalizujú pozemkový potenciál, čo v kombinácii s využitím progresívnych architektonických a materiálových riešení dáva vyniknúť prémiovému rázu projektu, nie však na úkor životného prostredia. Stavba, ktorej dominujú prírodné materiály, spĺňa najprísnejšie ekologické a energetické normy a eliminuje tak negatívne dôsledky na okolité prostredie bez kompromitovania pohodlia.

Každý z veľkometrážnych apartmánov disponuje vlastným pozemkom a priestrannou terasou s impozantnými výhľadmi na hory pre ešte užší kontakt s tatranskou prírodou. Samotné bytové jednotky zaujmú svojimi neštandardnými menami, ktoré sú referenciou na flóru miestnych lúk a hôr. Vlastné mená podčiarkujú jedinečnú identitu apartmánov.

Revitalizačný efekt bývania uprostred zelene a blahodarného ticha umocňujú odpočinkové zóny v areáli. Originálnym prvkom na dotvorenie atmosféry je potok s reguláciou výšky hladiny vody, tečúci pod oknami rezidencií.

Veľkometrážny apartmán
Vlastná garáž

Samozrejmosťou sú vlastné garáže pod každým z apartmánov. Parkovacie priestory sú riešené tak, aby dostatočne pokryli kapacitný dopyt a pritom nenarúšali elegantné vyznenie projektu.