Lokalita

WOODSTONE Apartmány pod Štrbským Plesom sú situované v nadmorskej výške 900 metrov nad morom a v oblasti, kde môžete každý deň dýchať svieži horský vzduch. Komplex sa nachádza v obci Tatranská Štrba, ktorá očarí bohatou históriou a vynikajúcou infraštruktúrou, zohľadňujúcou súčasné požiadavky turistov i rezidentov po kvalitných službách a plnohodnotnej občianskej vybavenosti.

Neďaleko vášho nového domova nájdete hneď niekoľko populárnych stredísk zimných športov a letnej turistiky. Najznámejšie rekreačné stredisko Vysokých Tatier Štrbské Pleso je vzdialené len 10 kilometrov. Chcete výlet s rodinou po krásach okolia? Urobte zážitok už z cesty a nasadnite na známu tatranskú električku, ktorá vychádza priamo zo Štrbského Plesa.

Víkendy a voľné dni môžete venovať objavovaniu pôvabnej architektúry miestnych skanzenov, ako sú Pribylina alebo Vlkolínec, pri športovom relaxe splavovaním Dunajca či vychutnávajúc si podzemný svet v okolitých jaskyniach – Belianskej a Dobšinskej ľadovej. Za návštevu – a určite nielen jednu – určite stojí aj „hviezda“ našej národnej histórie Spišský hrad, ktorý je najväčším v celej strednej Európe.

Zima

Zima

Ak v zime holdujete zjazdovkám, bežkám, snowboardom či severskej chôdzi, z WOODSTONE budete mať vždy blízko k miestam, ktoré prajú aktívnemu životnému štýlu. Neďaleko je Areál snov na Štrbskom Plese, Lopušná dolina, Liptovská Teplička či Jasná v Nízkych Tatrách.

Letné dni v Tatrách sú neporovnateľne osviežujúcejšie ako v prehriatych mestách. A vy si ich môžete spríjemniť ešte viac – napríklad návštevou kúpalísk s celoročnou prevádzkou AquaCity Poprad alebo Tatralandia Liptovský Mikuláš.

Letné dni
Železničná stanica Štrba
800 m
Grand Hotel Kempinski
7 km
Štrbské Pleso
10,2 km
Areál Snow
11,1 km
Letisko Poprad
18 km
Popradské námestie
19,8 km
Pozemná lanovka Hrebienok
21,5 km
Golf Resort Black Stork
25 km
Skanzen Pribylina
31,6 km
Belianska jaskyňa
37 km
Akvapark Tatralandia
40 km
Dobšinská ľadová jaskyňa
49 km
Spišský hrad
59 km
Drevené splavy
68 km
Vlkolínec
68,5 km

Golf

Priaznivci golfu si tiež prídu na svoje – nové golfové ihriská nového rezortu Black Stork vo Veľkej Lomnici majú všetko, čo potrebujete na príjemne strávený čas s priateľmi a obchodnými partnermi.